داروغه زاده: جشنواره فجر امسال فرش‌قرمزی نخواهد داشتداروغه زاده: جشنواره فجر امسال فرش‌قرمزی نخواهد داشت


دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر گفت: در این دوره از جشنواره فیلم فجر فرش قرمز با آن تعبیر جشنواره های بین المللی نخواهیم داشت اما این منافاتی با برگزاری تشریفاتی مناسب در خور هنرمندان و اهالی رسانه نخواهد داشت.

خبرگزاری میزان: دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر گفت: در این دوره از جشنواره فیلم فجر فرش قرمز با آن تعبیر جشنواره های بین المللی نخواهیم داشت اما این منافاتی با برگزاری تشریفاتی مناسب در خور هنرمندان و اهالی رسانه نخواهد داشت.

ابراهیم داروغه زاده دبیر سی وششمین جشنواره فیلم فجر  در خصوص برگزاری مراسم فرش قرمز در این دوره از جشنواره گفت: پردیس ملت امسال میزبان اهالی رسانه است و عوامل فیلم‌ها در این مکان علاوه بر دیدار با اهالی رسانه طی تشریفاتی در هنگام اکران فیلم های خود در پردیس ملت حضور خواهند یافت.

وی در همین راستا افزود: در این دوره از جشنواره فرش قرمز با آن تعبیر جشنواره های بین المللی نخواهیم داشت اما این منافاتی با برگزاری تشریفاتی مناسب در خور هنرمندان و اهالی رسانه نخواهد داشت.

دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر درباره احتمال افزایش قیمت بلیت جشنواره خاطر نشان کرد: بررسی‌هایی در حال انجام است ولی هنوز تصمیم قطعی برای این قضیه گرفته نشده است اما در روزهای آتی در خصوص زمان پیش فروش بلیت و همچنین قیمت آن اخباری از سوی دبیرخانه منتشر خواهد گردید.
داروغه زاده: جشنواره فجر امسال فرش‌قرمزی نخواهد داشت

درج آگهی رایگان

دیدگاهتان را ثبت کنید

bigtheme