حمله تند یک روزنامه به کی روش و نحوه مدیریت اوحمله تند یک روزنامه به کی روش و نحوه مدیریت او


کی‌روش را تا ۲۰۱۹ در حال اره دادن و تیشه گرفتن با اهالی فدراسیون فوتبال، مدیران و مربیان باشگاهی و روزنامه‌نگاران می‌خواهیم یا در کار ساختن تیمی بهتر و فوتبالی قوی‌تر؟

سرویس ورزشی ازامروز: روزنامه صبح نو در بخشی از یادداشت خود درباره کی روش نوشت: کارلوس کی‌روش باید برای فوتبال ایران بهره‌ای بیش از تمرین دادن داشته باشد. او در ۶ سالی که در ایران کار کرد، نه مربی ساخت نه نیروی اداری و نه استعدادیاب.نه کلاسی گذاشت و نه کمک حال دیگر اهالی فوتبال ایران شد. کی‌روش پول گنج قارون را از ما گرفت، بدترین دشنام‌های عالم را نثارمان کرد و در نهایت هم به همه ما فهماند که قدم از قدم برنمی‌دارد مگر برای منافع شخصی. به مشهد نرفت مگر برای کارهای بانک سامان و به تهران بازنگشت مگر برای کارهای بانک سامان. کارلوس کی‌روش باید یا در اردوی تیم‌های پایه باشد یا در تمرین تیم‌های باشگاهی یا در کلاس آموزش به مربیان جوان‌تر. او را تا ۲۰۱۹باید در ایران غل و زنجیر کنیم نه اینکه در نیمی از سال اصلاً ندانیم کجاست!

کی‌روش را تا ۲۰۱۹ در حال اره دادن و تیشه گرفتن با اهالی فدراسیون فوتبال، مدیران و مربیان باشگاهی و روزنامه‌نگاران می‌خواهیم یا در کار ساختن تیمی بهتر و فوتبالی قوی‌تر؟

آیا قرار است کی‌روش به کمک روزنامه نگاران طرفدارش، از این و آن پرونده رو کند و منتقدانش را آن‌گونه بنوازد که حمید درخشان را؟ موافقان کی‌روش از قهرمانی ایران در جام ملت‌های آسیا می‌گویند و اینکه تمدید قرارداد ما با او به این هدف منتهی خواهد شد. آیا در استرالیا قهرمان شدیم؟از کجا معلوم که با تمدید قرارداد با کی‌روش قهرمان شویم؟ دست کم چیزی مطمئن‌تر را به دست بیاوریم و بخواهیم. بازگشت صلح و آرامش به فوتبال را نیاز داریم و این نیاز بالاتر از هر چیز دیگری است. کی‌روش باید به این لجبازی‌های کودکانه‌اش خاتمه دهد.

 کی‌روش را دوستدار ایران می‌خواهیم. کادر فنی تیم ملی باید ایرانیزه شود. مسخره‌تر از این نیست که یک مدیر رسانه‌ای پرتغالی تیم ملی را در جام جهانی همراهی کند. مضحک‌تر از این نیست که کارمند توانایی چون علی خطیر با آن ارتباطات خیره کننده در فیفا به خاطر دعوای لفظی با اوسیانو کروز از فدراسیون حذف شود. مضحک‌تر از این نیست که کارمندان فدراسیون بکوشند تا در دایره باندهای قدرت نزدیک به کی‌روش باشند تا در دایره قدرت نزدیک به تاج. این‌ها تنها بخش‌هایی است از آنچه باید از کارلوس کی‌روش تا ۲۰۱۹ بخواهیم. خام وعده قهرمانی در جام ملت‌ها نشوید و اینها را بجویید.
حمله تند یک روزنامه به کی روش و نحوه مدیریت او

درج آگهی رایگان

دیدگاهتان را ثبت کنید

bigtheme