تغییر دکور «دورهمی» برای نوروز ۹۷تغییر دکور «دورهمی» برای نوروز ۹۷


تهیه کننده برنامه دورهمی گفت: در سن برنامه تغییراتی ایجاد کردیم که حال و هوای بهار و نوروز را با هم داشته باشد تا در دل مخاطب نیز بنشیند. روی سن گل آرایی انجام شده و روی میز که بین مجری و مهمان قرار دارد سفره هفت سین چیده شده است.

خبرگزاری میزان: سید مصطفی احمدی تهیه کننده برنامه دورهمی درباره شکل برنامه “دورهمی” در نوروز ۹۷ گفت: “دورهمی” در نوروز ۹۷ با دکور متفاوت روی آنتن سیما رفته و مهمان خانه‌ها خواهد بود.

وی در همین راستا افزود: دکور دورهمی حال و هوای بهاری می‌گیرد، قاب عکس‌هایی که تا پیش از این با مجموعه‌ای از عکس‌ها وجود داشته در این روز‌ها تغییر کرده و عکس‌های دیگری جایگزین آن می‌شود.

تهیه کننده برنامه دورهمی درباره شکل سن برنامه در نوروز ۹۷ اظهار کرد: با توجه به این که فصل بهار است در سن برنامه تغییراتی ایجاد کردیم که حال و هوای بهار و نوروز را با هم داشته باشد تا در دل مخاطب نیز بنشیند. روی سن گل آرایی انجام شده و روی میز که بین مجری و مهمان قرار دارد سفره هفت سین چیده شده است.

احمدی در پاسخ به این که تکلیف برنامه “دورهمی” بعد از ۱۷ فروردین چه خواهد شد خاطرنشان کرد: برنامه دورهمی تا ۱۷ فروردین تمام می‌شود و دیگر ساخته نخواهد شد.
تغییر دکور «دورهمی» برای نوروز ۹۷

درج آگهی رایگان

دیدگاهتان را ثبت کنید

bigtheme