خبر بد و نگران کننده برای یوونتوسخبر بد و نگران کننده برای یوونتوسخبرگزاری ایسنا: در یکی از دیدار‌های حساس هفته بیست و نهم رقابت‌های سری A. یوونتوس به مصاف اسپال رفت که این دیدار برنده نداشت و بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در دقایق پایانی بازی جورجو کیلینی، مدافع کلیدی و تاثیرگذار یوونتوس از ناحیه ران پای چپ دچار کشیدگی شد و نتوانست به بازی ادامه داد.

مدافع یوونتوس از کادرفنی تیمش خواست تا او را تعویض کنند. آسیب‌دیدگی کیلینی آن هم تنها سه هفته قبل از دیدار حساس برابر رئال مادرید خبر نگران کننده و بسیار بدی برای هواداران یووه است و آن‌ها اصلا دوست ندارند که در این دیدار حساس مدافع کلیدی و تاثیرگذار خود را در اختیار نداشته باشند.

یوونتوس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف رئال مادرید برود. تیم آلگری در این دیدار چند غائب بزرگ دارد و این مربی با تجربه اصلا دوست ندارد که کیلینی هم به این جمع اضافه شود.

میرالم پیانیچ و مهدی بن عطیه به خاطر محرومیت به دیدار حساس برابر رئال مادرید نمی‌رسند و وضعیت کوادرادو و برناردسکی هم در هاله‌ای از ابهام است و هنوز به صورت قطعی معلوم نیست که آیا آن‌ها به این دیدار حساس می‌رسند یا نه.
خبر بد و نگران کننده برای یوونتوس

درج آگهی رایگان

دیدگاهتان را ثبت کنید

bigtheme