تیم فوتسال تاسیسات دریایی منحل شدتیم فوتسال تاسیسات دریایی منحل شدباشگاه خبرنگاران: تیم پرافتخار تاسیسات دریایی در بیانه‌ای اعلام کرد که دیگر قصد فعالیت در این رشته را ندارد.

این تیم از چندی قبل اعلام کرده بود که به دلیل شرایط مالی نامساعد ممکن است در لیگ حضور نیابد و حق حضور خود در لیگ برتر فوتسال را به تیم دیگری واگذار کند. این موضوع مربوط به سه ماه پایانی سال ۹۶ بوده و در این مدت تیم تنها به آن امید داشت تا سرمایه داری از آن‌ها پشتیبانی کند که پس از گذشت مدت زمانی و پیدا نشدن حامی مالی، مسئولان این تیم اعلام کردند دیگر در لیگ برتر فوتسال حاضر نخواهد شد.

تاسیسات دریایی با بازیکنانی همانند وحید شمسایی و مهدی جاوید، مهران عالیقدر در لیگ برتر فوتسال فعالیت می‌کرد.

بیانیه منحل شدن این تیم به صورت زیر است:

تیم فوتسال تاسیسات دریایی طی سال‌های ۹۲ تا ۹۶ حضوری پر رنگ در لیگ برتر فوتسال کشور داشته و طی سال‌های یاد شده افتخار قهرمانی لیگ برتر در سال‌های ۹۳ و ۹۴ و نایب فهرمانی در سال‌های ۹۶ نصیب تیم گردیده و همچنین قهرمانی باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۱۵ و کسب عنوان بهترین تیم فوتسال آسیا در همان سال از دیگر افتخارات فراموش نشدنی تیم تاسیسات دریایی می‌باشد که در تاریخ ورزش کشور عزیزمان و قاره کهن آسیا ثبت و از یاد نخواهد رفت.
کسب عناوین آقای گلی در لیگ برتر، جام باشگاه‌های آسیا و کسب عنوان بهترین بازیکن مسابقات و بهترین بازیکن سال ۲۰۱۵ نیز از دیگر عناوین کسب شده توسط بازیکنان این تیم بوده است؛ و بدین سبب نمی‌توان نقش حضور پر رنگ تاسیسات دریایی را در بازگشت رونق و شکوفایی مجدد به فوتسال کشور و کسب نتایج ارزشمند تیم ملی در سطوح بین المللی نادیده گرفت.

تمامی افتخارات کسب شده به همت و تلاش عزیزان کادر فنی و بازیکنان و عوامل پشتیبانی طی سال‌های حضور در بالاترین سطح در فوتسال کشور میسر گردیده است. اکنون که به حکم تقدیر امکان ادامه حضور در لیگ برتر فوتسال کشور نمی‌باشد، برخود واجب میدانیم که از تمامی بازیکنان، کادر فنی، عوامل پشتیبانی، رسانه‌های ورزشی، کارکنان خدوم کمیته فوتسال، و داوران زحمتکش، هیئت مدیره و مدیران، کارکنان دلسوز شرکت مهندسی ساخت تاسیسات دریایی ایران که با حمایت‌های مالی و معنوی خود راه گشای کسب افتخارات یاد شده بوده اند از صمیم قلب سپاسگزاری و برای کلیه زحمت کشان این رشته ورزشی جذاب و پرطرفدار از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون مسئلت داریم.
تیم فوتسال تاسیسات دریایی منحل شد

درج آگهی رایگان

دیدگاهتان را ثبت کنید

bigtheme