برنامه «هفت» در مقایسه با برنامه «نود» چقدر اهمیت دارد؟برنامه «هفت» در مقایسه با برنامه «نود» چقدر اهمیت دارد؟ باشگاه خبرنگاران: بیتا منصوری تهیه کننده سینما درباره شاخصه‌های مجری برنامه سینمایی «هفت»گفت: باید اطلاعات سینمایی وی بالا باشد و عملکردی متعهدانه و غیرجانبدارانه داشته باشد و از سویی گرایش صنفی، سیاسی و شخصی در روند کاری اش تاثیر نگذارد.

وی درخصوص انتخاب منتقد این برنامه تلویزیونی تصریح کرد: به هرحال منتقدان از طیف‌ها با رویکرد‌های مختلف هستند؛ پس باید با راهکاری صحیح سعی شود تا از همه این طیف‌های مختلف استفاده شود تا شاهد خروجی مثبتی باشیم.

این تهیه کننده عنوان کرد: یکی از دغدغه‌های افرادی که در سینما فعالیت دارند، دیدن برنامه «هفت» است؛ پس باید به دنبال برنامه‌ای باشیم که به سمت و سوی فضای جانبدارانه نرود تا بتوان اکثریت این افراد را جذب کرد.

منصوری گفت: اهمیت برنامه «هفت» برای سینماگران مانند برنامه «نود» برای ورزشکاران است. یکی از شاخصه‌های برنامه «نود» با اجرای فردوسی پور که بیست سال دوام آورده و تاثیرگذار بوده، این است که فردوسی پور هر آنچه به صلاح فوتبال بوده و هست را مطرح می‌کند و دلسوزانه برای فوتبال قدم برمی دارد. اتفاقی که باید برای برنامه «هفت» بیافتد تا شاهد جذب طیف گسترده تری از مخاطبان تخصصی و ارتقای هرچه بیشتر سینمای ایران باشیم.
برنامه «هفت» در مقایسه با برنامه «نود» چقدر اهمیت دارد؟

درج آگهی رایگان

دیدگاهتان را ثبت کنید

bigtheme