در برخورد با متخلفین حوزه معدن و تجارت کوتاهی نمی‌شوددر برخورد با متخلفین حوزه معدن و تجارت کوتاهی نمی‌شود


مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: با هدف مبارزه با فساد اداری در هریک از بخش‌های مختلف مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت، در برخورد با متخلفین کوتاهی نمیکنیم.

خبرگزاری ایلنا: کلیه تماس‌ها و گزارش‌های مردمی توسط کارشناسان این مرکز بررسی می‌شود و در صورت صحت ضمن برخورد با متخلفین نتیجه به فرد گزارش دهنده نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

بنابر گزارش ستاد خبری حراست کل وزارت صنعت، معدن و تجارت، تماس‌های تلفنی با این ستاد در ۳ ماهه آخر سال ۹۶ و یک ماهه ابتدای امسال مجموعا ۴۶۰ مورد بوده است.

بر اساس این گزارش ۳۸ درصد تماس‌ها مربوط به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، ۲۷ درصد مربوط به معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌ها، ۱۱ درصد مربوط به اصناف و اتحادیه‌ها، ۹ درصد در ارتباط با مرکز توسعه تجارت الکترونیک، ۶ درصد مربوط به معادن (ایمیدرو)، ۴ درصد مربوط به صنایع، ۳ درصد به سازمان توسعه تجارت و ۲ درصد به تجارت داخلی مربوط بوده است.

این مرکز همچنین از عموم مردم تقاضا کرد گزارشات خود در ارتباط با مفاسد اقتصادی، اداری، اجتماعی، و .. از جمله اختلاس، پارتی بازی، تبعیض و بی عدالتی، رانت اطلاعاتی، باج خواهی؛ کارشکنی برای ارباب رجوع، سوء استفاده از موقعیت شغلی و .. در سازمان‌های تابعه و حوزه سازمان‌های استانی وزارت متبوع در سراسر کشور را به اطلاع این مرکز برسانند.

گفتنی است. شهروندان می‌توانند از طرق زیر با ستاد خبری حراست کل وزارت صنعت، معدن و تجارت تماس بگیرند:

ستاد خبری با شماره:۰۲۱-۸۸۸۰۹۹۴۴

ایمیل به آدرس:

herasat.samt@chmail.ir
در برخورد با متخلفین حوزه معدن و تجارت کوتاهی نمی‌شود

درج آگهی رایگان

دیدگاهتان را ثبت کنید

bigtheme