آخرین وضعیت پخش فوتبال در سینما‌هاآخرین وضعیت پخش فوتبال در سینما‌هاباشگاه خبرنگاران: علی سرتیپی تهیه کننده و سخنگوی شورای عالی اکران سینما درباره وضعیت پخش فوتبال در سینما‌ها گفت: خوشبختانه مشکل خاصی نیست و همه کار‌ها در این زمینه به خوبی پیش رفته است.

وی افزود: تمام سانس‌هایی که برای پخش فوتبال گذاشته شده بود طبق قواعد تعیین شده شورای عالی اکران، تکمیل شد و این نشان دهنده استقبال خوب مردم برای نمایش فوتبال در سینما‌ها است.

وی ادامه داد: این استقبال نشان دهنده تجربه‌ای خوب در فضایی جدید است که باعث آرامش و راحتی مردم خواهد بود و امیدواریم با برد تیم ملی کشورمان این شادی‌ها چند برابر شود.

این تهیه کننده و سینمادار درباره علت این استقبال عنوان کرد: دیدن فوتبال روی پرده سینما و کنار هم بودن دلیل استقبال مردم است و از همین جا از صدا و سیما بخاطر همکاری با این اتفاق تشکر می‌کنیم ما هم به سهم خود و به پاس این همکاری که خروجی‌های مثبتی بخصوص برای مردم عزیزمان دارد تبلیغات صدا و سیما را در سینما‌ها پخش می‌کنیم. امید داریم این جریان خوب در این شرایط که فضای روحی خوبی حکفرما نیست موفق باشد.

سرتیپی با اشاره به حضور همه آحاد مردم در سالن سینما‌ها برای دیدن فوتبال در سالن‌های سینما بیان کرد: همه چیز طبق روال عادی اکران یک فیلم سینمایی با همان نظم و انتضباط پیش می‌رود و خانواده‌ها و همه می‌توانند به دیدن فوتبال در سالن‌ها حاضر شوند.
آخرین وضعیت پخش فوتبال در سینما‌ها

درج آگهی رایگان

دیدگاهتان را ثبت کنید

bigtheme